Fejlesztési vezető

Fejlesztési vezetőt keresünk mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünkhöz Budapestre.

Az Ön új cége

Fejlesztési vezető munkatársat keresünk Magyarország egyik vezető mérnökirodájához Budapestre. A cég komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújt két üzletágban

Fejlesztési vezető munkatársat keresünk Magyarország egyik vezető mérnökirodájához Budapestre. A cég komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújt két üzletágban.

Az Ön új pozíciója

  • feltárni, tervezni, koncepcionálni azokat az építőipari digitális, IT, hatékonysági, munkamódszertani fejlesztéseket, amik a céget a jövőben is versenyképesen tartják; erős kooperációban az IT vezetővel
  • követni, kutatni a nemzetközi tendenciákat a fentiek tekintetében
  • javaslatokat tenni, anyagokat összeállítani különféle időtávokra
  • az építőipar egyéb szereplőivel, akár oktatási intézményekkel kapcsolatot tartani a fentiekre vonatkozóan

Mire van szüksége a sikerhez?

  • mérnöki diploma
  • az építőipar széleskörű ismerete, átlátása (digitalizáció, szoftverek, szereplők, szerepek, tendenciák, a fejlődés irányai); magyar szinten mindenképpen és szerencsés külföldön is
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • erős digitális készségek – kutatási szintű érdeklődés a szoftverek és eszközök irányába (BIM, REVIT, egyéb 3D szoftverek, generatív-parametrikus tervezés, szenzorok, iOT, Digital Twin, stb.);
  • legalább 5-10 év tapasztalat olyan építőipari mérnöki területen, ahol a munkakörben a digitalizáció, innováció erősen jelen volt, akár Magyarországon, akár külföldön
  • külföldi szemléletmód, tapasztalat előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

  • szakmai kihívások
  • professzionális munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Iparág
Ingatlanpiac
Hely
Budapest
Szakterület
Ingatlan
Szám:
1178630
Closing date
27 May 2024

Beszéljen Viktoria Kiss, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 400 6407